Офіційний дистриб'ютор

Сьогодні, 12.07.2019 року, ТОВ ПАУЕР ДЬЮТІ отримано статус офіційного дистриб'ютора та імпортера пневматичних конвеєрних систем Walinga Inc., Канада, для України. Від тепер, ми впевнено можемо запропонувати нашим потенційним клієнтам високоякісну та надійну техніку для перевалки зернових.
Переваги придбання пневматичних конвеєрних систем Walinga у офіційного дистриб'ютора, ТОВ ПАУЕР ДЬЮТІ
Важливо купувати якісну техніку у надійного постачальника
Офіційна гарантія
Гарантія на офіційні конвеєрні системи Walinga складає 2 роки, або 500 мотогодин, в залежності від того, що наступить раніше.
Сервісне обслуговування
Це означає, що сервісне та технічне обслуговування буде здійснюватися з дотриманням всіх технологічних процесів і норм заводу-виробника спеціально підготовленим персоналом з використанням оригінальних запасних частин.
Адаптована техніка
Окрім відсутності оригінальної гарантії і авторизованого сервісу варто відзначити, що є висока ймовірність покупки неофіційної техніки Walinga, якf не призначений для експлуатації в європейських умовах (наприклад, американська комплектація) яка відрізняється такими особливостями як невідповідність дизельного двигуна Євро 4, двигун не адаптований для роботи при низьких температурах, гумотехнічні вироби не призначені для експлуатації взимку та інше.
Легальність поставок
Ви ніколи не зіткнетеся з митними або іншими проблемами. Вся техніка офіційно ввозиться, платяться всі податки та збори. Неофіційні дилери можуть завезти техніку та не пройти повне митне очищення, що надалі може обернутися проблемами для кінцевого споживача. Перераховані особливості, з усіма негативними наслідками, роблять експлуатацію такої техніки в українських умовах неможливим. Щоб експлуатація техніки була безпечною, приносила задоволення, і дозволяла практично вирішувати всі поставлені завдання офіційний дистриб'ютор компанія «ПАУЕР ДЬЮТІ» настійно рекомендує Вам перед покупкою переконатися в офіційному статусі дилера.
Офіційний партнер Walinga Inc., в Україні
З 12.07.2019
Офіційний дистриб'ютор Walinga Inc., в Україні