WALINGA Inc., Канада

Ultra-Vac 7614

Пневматичний вакуумний конвеєр WALINGA Ultra-Vac 7614, продуктивністю 127 т/годину з дизельним двигуном John Deere
Найменування
Характеристики
Ціни
Пневматичний вакуумний конвеєр WALINGA Ultra-Vac 7614 з дизельним двигуном
Ідеальне промислове рішення для великої продуктивності. Це ідеальна автономна система з дизельним двигуном створена для максимальної мобільності та перемащенні між об'єктами експлуатації. Як і всіх інших випадках, використовуючи пневматичні вакуумні конвеєри від Walinga Inc., ви позбудетесь шнеків та лопат та отримаєте можливість перевантажувати велику кількість зернових з мінімальним пилом. Це ефективне та інноваційне рішення створене для максимальної ефективності.
Технічні характеристики WALINGA Ultra-Vac 7614 Deisel
Характеристики
Висота: 297 см
Ширина: 259 см
Довжина: 546 см
Вага: 3846 кг
Висота розвантаження зерна: 4,26 м
Діаметр рукава: 175 мм
Мости: 2
Шини: 4 радіальні шини
Диски коліс: 16×9
Гальма: Електричні, 4 колеса
Рама: Зварна рамна конструкція
Повітродувка: #614 Walinga SRT (з пониженим рівнем шуму), Super Hardened, Positive Displacement Blower
Повітряний клапан: #2018, чавунний корпус, точна обробка корпусу, 10-ти лопатевий ротор, наконечники Hardox, гідравлічний привід, зворотне обертання
Двигун: John Deere, 6068HF, 185 КС (138 кВт)
Привод: Зчеплення NACD, приєднане до ременів (або еквівалент)
Гідравліка: Швидкоз'ємні механізми гідравлічних рукавів, відкрита / закрита система
Приймач: Діаметр 81 см, 2 вхідних отвори, покриття полімером
Очищувач: Діаметр 61 см
Безпека: Вакуумні / запобіжні клапани

Продуктивність

Ячмінь: 127 т/годину
Кукурудза: 127 т/годину
Пшениця: 122 т/годину
Квасоля: 112 т/годину

Завдяки постійній роботі над вдосконаленням продукту, технічні характеристики можуть бути змінені без попередження. Деякі елементи показані на зображенні у якості опції і не є обов'язковими.

*Продуктивність вказана з використанням лінії всмоктування довжиною 3,65 м та комплекту завантаження вантажівки. Продуктивність може змінюватись в залежності від умов експлуатації.

Вартість та комплектація
Вартість пневматичної конвеєрної системи, Ultra-Vac 7614, 127 тон на годину, виробництва Walinga Inc. (Канада), залежить вид комплектації конвеєрної системи, та умов поставки.

Ціни на основні модифікації 2019 рік:

Ultra-Vac 7614: 105 167,50 USD
Стандартна комплектація 7614 з дизельним двигуном John Deere (6068T185). З рукава з нержавіючої сталі, 1 полімерний рукав, адаптер, 1 очисна насадка, 1 всмоктувальний рукав.

Ultra-Vac 7614 (Tier 4): 146 832,50 USD
Стандартна комплектація 7614 з дизельним двигуном John Deere Tier 4 (6068T185). З рукава з нержавіючої сталі, 1 полімерний рукав, адаптер, 1 очисна насадка, 1 всмоктувальний рукав.

Маркування комплектації:
E = Електродвигун та пускова панель
PC = Попередній циклон очищувач
DLX = Хромований нагнітач, незалежна гідросистема, рукава з нержавіючої сталі
HBR = Гідравлічне керування розвантажувальної штанги
FRL = Внутрішні поверхні оброблені полімером для захисту від кавітації
DIESEL = Дизельний двигун
G = Бензиновий двигун
TEEP = Повністю ізольований двигун, захист від вибуху в пильних умовах
EP/DP = Захист від вибуху в пильних умовах
EFI = Електронний контроль подачі палива

Ціни вказані станом на 2019 рік, на умовах поставки EXW – Гуелф, Онтаріо, Канада. В ціну не включена доставка морським транспортом до України та митне оформлення, а саме: сплата ввізного мита, сплата ПДВ, послуги брокера при оформленні митної декларації. Кожен потенційний клієнт має можливість укласти прямий Контракт з виробником в Канаді, та самостійно виконати доставку та розмитнення. У тому випадку, якщо Ви хочете отримати комерційну пропозиції на умовах поставки DDP Київ, з доставкою під ключ, та сплатити за Товар у національній валюті – українській гривні, пропонуємо Вам оформити запит на сайті www.anymachinery.com та інженери компанії ПАУЕР ДЬЮТІ підготують для Вас комерційну пропозицію, на умовах поставки DDP Київ, у цьому випадку, ми зробимо всю роботу за Вас стосовно ЗЕД.
WALINGA Inc., Канада

Комплектація та ціни

Пневматичний вакуумний конвеєр WALINGA Ultra-Vac 7614 з дизельним двигуном John Deere
Ultra-Vac 7614
Вакуумний конвеєр для перевантаження зернових культур з дизельним двигуном John Deere
Ultra-Vac 7614
Стандартна комплектація 7614 з дизельним двигуном John Deere (6068T185). З рукава з нержавіючої сталі, 1 полімерний рукав, адаптер, 1 очисна насадка, 1 всмоктувальний рукав.
105167,50
$
Ultra-Vac 7614 (Tier 4)
Вакуумний конвеєр для перевантаження зернових культур з дизельним двигуном John Deere
Ultra-Vac 7614 (Tier 4)
Стандартна комплектація 7614 з дизельним двигуном John Deere Tier 4 (6068T185). З рукава з нержавіючої сталі, 1 полімерний рукав, адаптер, 1 очисна насадка, 1 всмоктувальний рукав.
146832,00
$
Умови поставки
Всі ціни на сайті вказані на умовам поставки EXW Гуелф, Онтаріо, Канада – самовивіз зі складу заводу виробника у Канаді. За замовленням клієнта, юридичної чи фізичної особи, резидента України, ТОВ ПАУЕР ДЬЮТІ виконає поставку пневматичних конвеєрних систем на умовах поставки DDP Київ, Україна (за місцем реєстрації юридичної особи – Постачальника), у цьому випадку, включена доставка, сплачені ввізні мита та ПДВ, включена доставка на склад Замовника (на території України). Умови поставки обирає Замовник. У тому випадку якщо Вас цікавить поставка на умовах DDP Київ, пропонуємо Вам зробити запит з сайту будь яким зручним для Вас каналом зв'язку, і інженери ТОВ ПАУЕР ДЬЮТІ подбають про розрахунок вартості доставки, митного оформлення згідно податкового кодексу України, в індивідуальному порядку.
Умови оплати
Стандартні умови поставки 100 % передоплата а саме:
50 % вартості товару сплачується для замовлення, у період 5 робочих днів з моменту укладання Договору;
50 % вартості Товару сплачується перед відвантаженням зі складу заводу виробника після повідомлення про готовність до відвантаження;
Термін поставки
Термін поставки, узгоджується з Замовником на стадії замовлення Товару, з урахуванням потреб Замовника, виробничої та складської програми Виробника, індивідуально, для кожного окремого замовлення.
Гарантія
Стандартна гарантія заводу виробника, Walinga Inc., Канада, терміном на 24 місяці або 500 мотогодин (залежно від того, що наступить раніше), незалежно від обраних Вами умов поставки Товару.
Термін дії пропозиції
Пропозиція діє у період фінансового року, або до оновлення інформації на сайті Постачальника. Вартість Товару в доларах США є фіксованою, та визначається заводом виробником, вартість Товару в національній валюті - Українській Гривні, залежить від курсу НБУ до Долара США, та розраховується індивідуально для кожного окремого замовлення на дату оплати за Товар.
WALINGA Inc., Канада

Інші моделі

Пневматичний вакуумні конвеєри WALINGA серії Ultra-Vac
WALINGA Inc.; ТОВ ПАУЕР ДЬЮТІ
Наші контакти
Чекаємо на Ваш запит, готові до співпраці
Чим можу допомогти ?
Write Close
Close
Живе Спілкування
Обирай зручний для себе канал зв'язку
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Skype
Mail
Phone
Українська, Русский, English